5 Ağustos 2010 Perşembe

Motor bozuldu su içmek yasaaahhh !!!


Böyle durumlarda su kaybı olurmuş bol su dedilerde ben içtikçe sanki daha beter oluyor. Bu yazıyı yazabilene aşk olsun olsun tabii 10 kere gittip geldim ömrümü yedin ne yemişim ben diye hayret ederken ahh iştesin lan sıkı tut tut kendini sesleri iş yapmama engel zaten yapamıyorum ki git gelden. Başımda dönmeye başladı bu ne yahu havada fazla nem varsa bana ne oluyor küüüü !!!!!!!!


Ha birde biraz daha kassam bunu yapıcam yaparken olucaklardan korkuyorum o ayrı .

MOOOÇİBAAAA


Ellahım ellahım


Böyle sanki eve hırsız girmiş de sonra birşey çalmadan cüzdanını düşürmüş içinde 20 bin tl çıkmış gibi , böyle sanki kuvvetten çıktığında çimlerin üstüne basıp ılık bir rüzgarla karşılar gibi böyle eman eman hisler işte.


Ne güzelsin layynnn diye laf atasın geliyor bu kadına ay canımmmmmm : )

Küfür Tahtası


Kendime küfür tahtası yapacağım nasıl olacak henüz dizaynına karar vermedim muhtemelen silinip yazılıcak yada kağıt kağıt aman ya su kaynattım sinir oldum eskiler yeniler sorunsuz hayat doyumsuzluk mutluluk tek gecelik ilişki çoğul tekil ne oluyor lan bunlar da mı varmış ben yokum arkadaşım sinir etmeyin beni .

Ne zaman uyumuşum bilmem ama uyandığımda kıçımın sağ ve sol lopları simetrik olarak bir sivri tarafından ısırılmıştı. Kendini vampir sanan sivrilere ayrıca kılım . Kan emiyorsun tamam ama kendini neden bamyadan sanıyorsun ki düdük alt tarafı sıkımlık canın var vampir öylemi.


Neyse zaten gotumu ısırdıklarına göre açıkta kaldığını anlıyor ve zaten gördüğüm kabusumsu şeysinden de bu belli . Aman be kış gelsede yorganıma sarılsam iki kişilik yatak boşluk çok üstüne birde sivriler aman heç çekilmiyor bu yaz .....

4 Ağustos 2010 Çarşamba

Dejavu şeysi ama yeri kaymış: )


On off düğmesi olan birini tanırdım vakti zamanında kendisini çok büyük bir savaşta kaybettik ya da o kendini kaybetti bir anda bu foto yu bulunca aklıma geldi ha birde güldüm bir günde 2 entry hayırlara vesile koca karı ağzını seviyorum ne de olsa bende kocayım artık .


Onlar off olmasın offlarde offta kalsın on olunca gevşek oluyor bu işler imdatt hala sıcak .....

Beğendim !!


Son geçirdiğim ayları göz önünde bulundurursak şuan kötünün en iyisini yaşadığımı anlıyorum . İşim evim sırada hayatım ise nem oranına bağlı olarak arada bir sapıtabiliyor. Ama geneli stabil.

Neden dir bilinmez ama muhtemelen memeli olmamdan kaynaklı sıkıntılar var hayatımda hiç yoktan mı yapıyorum yoksa insanlar normal ben anormalmiyim yoksa bir tek normal ben kalmışımda insanlar mı kafayı yemiş . Bunu çözdüğüm gün huzura ereceğim sanırım : )

Neyse büyütecek pek birşey de yok zaten . Güzel güzel kıyafetler yemekler saçlar hatta otobroznlaştırıcı kremim bile var . Uyku yorgunluk tadı tuzu olsan 2 ay önce hala uykum olup bunların hiç biri yoktu. Bu na da şükür deniyormuş taze aldım datayı .

Ah şu evide taşısam ohh misler misler.

Bu ay önümüzde ki ve sonra ki aylar düğün ayları hepsine katılıp göbek atarken bir yandan kıçımın küçüldüğünü düşünüp mutlu olucam ya başka neden mutlu olunur ?

Öperim sıcak çok sıcak ama daha da sıcak olacak . Uyku bastı kahveler yetersiz.

Bye